Türkiye'nin Kripto Kurtlarının En Hızlı Haber Sitesi
Bitcoin
$ 10,420
XRP
$ 0.2316
Ethereum
$ 341.92

Litecoin
$ 43.23
Binance Coin
$ 23.19
Dash
$ 65.94

Dash, Latin Amerika da Kullanımı %100 Arttı.

Dash, artan işlem hacmi ve fiyat performansı ile birlikte 2020’nin ilk çeyreğinde %104 lük artış olduğunu açıkladı.

Yıllık Bazda Sağlam Büyüme

2020’nin ilk çeyreğinde mobil cihazlara entegre Dash cüzdan sayısı 101.747’ye ulaştı ve bu rakam geçen yıla göre %214, bir önceki çeyreğe göre %21 artış gösterdi. Bu büyüme Latin Amerika ülkelerinden olan Venezüella ve Brezilyadan kaynaklanmaktadır. Bildiğiniz gibi Ocak ayında Venezüella Burger King ile anlaşma yapmış, ödeme yöntemlerinin içinde Dash coinin de bulunduğu kripto paralarla ödeme yapılmasını sağlamıştır.Oynaklık kripto para biriminin benimsenmesi için caydırıcı olsa da, Dash Core Group baş pazarlama sorumlusu Fernando Gutierrez “Kullanıcılar fiyat yükseldikçe daha fazla harcama yapıyor çünkü zenginleşiyorlar” dedi.

Dash Coinin Güncel Durumuna Bakalım

Dash coin şu anda $72,9 civarında işlem görmekte olup destekler sırasıyla $72,5 // $71,6//$69,5 olup dirençler ise $74,7 ve $79 gözükmektedir.

 

Instagram’da ve Twitter’da takip etmeyi unutmayın!
Instagram: https://instagr.am/KriptoKurdu
Twitter: https://twitter.com/kriptokurdu

 

Telegram kanalımıza katılarak en yeni trading  haber ve gelişmelerine anlık olarak ulaşabilir, analizlere yorum yapabilir ve sohbetlere katılabilirsiniz. Telegram kanalımıza katılmak için bu yazıya tıklamanız yeterli!

YASAL UYARI : Burada yazılan yazı, bilgi ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Haberlere ve tahminlere göre yapılan yatırımlardan Kripto Kurdu sorumlu değildir. Lütfen yatırım yaparken, yatırım araçlarınızı öncelikle araştırın ve yaptığınız yatırımların risklerini göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı yapın. Kripto Kurdu ailesi olarak değerli okurlarımıza bol kazançlar diliyoruz.