Türkiye'nin Kripto Kurtlarının En Hızlı Haber Sitesi
Bitcoin
$ 10,422
XRP
$ 0.2311
Ethereum
$ 340.42

Litecoin
$ 43.13
Binance Coin
$ 23.14
Dash
$ 65.75

Bozok Hoca’dan Son Durum Değerlendirmesi

Son zamanlarda BTC’nin üzerine baskı iyice arttı. Yurt dışı borsalarda yaşanan iyimserliğin BTC’ye de olumlu katkısı olacağı algısı yerleşmişti… Yaşanan bu baskıyı buna bağlıyorum. Bu baskıdan dolayı $8800-$8500 bandına azda olsa çekilme ihtimali var. Son zamanlarda  short oranında ciddi bir artış gözlemliyorum buna rağmen fiyatlarda çok sert düşüş olmadı buda balinaların satışları karşıladığına bir işarettir. Ek olarak BTC de geri  çekilmelere rağmen dominance hala 66 seviyesinin altında kalması alt coinlerde pozisyon bozulmadığını net bir şekilde ortaya koymaktadır ve ayrıca geçen hafta boyunca plus token satışlarının tamamlandığını düşünüyorum. Kısaca beklentim piyasada hafif bir geri çekilme olsa dahi BTC’nin $10200 seviyesine ulaşacağını düşünüyorum. $10200 seviyesi aşılırsa kripto paralarda ciddi bir maliyet yapılması demektir bu da tüm piyasadaki atmosferi değiştirecektir.

Bozok Hoca’nın Güncel Pörtföyü

Hocamızın portföyündeki coinler ve hedef fiyatları şu şekildedir;

Coin                              Hedef

Iota                                  $0.27

Matic                               $0.02400

Neo                                  $13

Xtz                                   $2.90

Trx                                  $0.02000

Xlm                                 $0.11

 

Instagram’da ve Twitter’da takip etmeyi unutmayın!
Instagram: https://instagr.am/KriptoKurdu
Twitter: https://twitter.com/kriptokurdu

Telegram kanalımıza katılarak en yeni trading  haber ve gelişmelerine anlık olarak ulaşabilir, analizlere yorum yapabilir ve sohbetlere katılabilirsiniz. Telegram kanalımıza katılmak için bu yazıya tıklamanız yeterli!

YASAL UYARI : Burada yazılan yazı, bilgi ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Haberlere ve tahminlere göre yapılan yatırımlardan Kripto Kurdu sorumlu değildir. Lütfen yatırım yaparken, yatırım araçlarınızı öncelikle araştırın ve yaptığınız yatırımların risklerini göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı yapın. Kripto Kurdu ailesi olarak değerli okurlarımıza bol kazançlar diliyoruz.