Türkiye'nin Kripto Kurtlarının En Hızlı Haber Sitesi
Bitcoin
$ 10,420
XRP
$ 0.2316
Ethereum
$ 341.92

Litecoin
$ 43.23
Binance Coin
$ 23.19
Dash
$ 65.94

$933M BTC Taşındı

Bitcoin Block Bot’un 27 Haziran 2020’deki tweet’ine göre 933 milyon dolarlık bitcoin içeren bir işlem bildirdi. Toplam işlem ücreti ise sadece 0,00005271 BTC tuttu, bu da yaklaşık 0,48 $ ‘a tekabül etti.

 

Taşınan bu BTCler ise iki farklı cüzdana gönderildi.

İşte iki cüzdandaki güncel bakiyeler;

 

Bu tür aktarımların dakikalar içinde gerçekleştiriliyor olması ve çok ama çok düşük komisyon ücretleri yüksek hacimli işlemlerde faydasını göstermektedir ama bu para banka havale yoluyla gerçekleşseydi işlem süresi günler sürebilir ve daha fazla komisyon ödemek zorunda kalacaktı.Bu gibi büyük işlemler BTC’nin düşeceği korkusu uyandırır ama transfer sadece farklı cüzdanlar arasında varlıklarını yeniden düzenleyen bir Bitcoin balinası da olabilir.


Instagram’da ve Twitter’da takip etmeyi unutmayın!

Instagram: https://instagr.am/KriptoKurdu
Twitter: https://twitter.com/kriptokurdu

 

Telegram kanalımıza katılarak en yeni trading  haber ve gelişmelerine anlık olarak ulaşabilir, analizlere yorum yapabilir ve sohbetlere katılabilirsiniz. Telegram kanalımıza katılmak için bu yazıya tıklamanız yeterli!

YASAL UYARI : Burada yazılan yazı, bilgi ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Haberlere ve tahminlere göre yapılan yatırımlardan Kripto Kurdu sorumlu değildir. Lütfen yatırım yaparken, yatırım araçlarınızı öncelikle araştırın ve yaptığınız yatırımların risklerini göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı yapın. Kripto Kurdu ailesi olarak değerli okurlarımıza bol kazançlar diliyoruz.